niedziela, 4 sierpnia 2013

Nowości - lipiec

Postanowiłam że raz na jakiś czas (czyli raz w miesiącu ) będę chwaliła się tym co udało mi się w niedalekiej przeszłości znaleźć w takich miejscach jak internet , szmateksy oraz sieciówki .
Miesiąc lipiec przyniósł mi wiele ciekawych rzeczy , których bym się nie spodziewała . szczególnie internet okazał się skarbnica rożnych rozmaitości . Na początku buty niby Reebok , ale czy ja wiem ? Nie znam się za bardzo na sportowych butach , jeśli ktoś tak to proszę oświećcie mnie . Kosz jedyne 40 zł , jak dla mnie warte swojej ceny . Kolejne dwa ciuchy tym razem oba z szmateksów . Takich spodni szukałam od dłuższego czasu i wreszcie jednego gorącego dnia się udało !!! Zaskakująca cena - 5 zł . Kardigan tak samo wpadł mi tak po prostu w ręce i bardzo się ciesze gdyż będę mieć jakiś kolor na jesień . Koszt - 6 zł .
Błyskotki wszystkie pochodzą z wymian . takie rzeczy to tylko na vinted.pl . Oprócz tych neonowych bransoletek one są z Kazimierza w Krakowie . Wybierzcie się tam w niedziele czasem warto gdyż można znaleźć niezłe skarby . Ja swoje upolowałam 2 zł - sztuka .
Do następnego miesiąca :)3 komentarze:

  1. mam takie buciki tylko ze, ze zlotymi wykonczeniami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. te buty są bardzo fajne :D i również lubię chodzić do sh ;)

    OdpowiedzUsuń