poniedziałek, 14 maja 2012

To dopiero niespodzianka


Przeglądając dziśaj rano serwisy o modzie natknełam się na informacje o tym że Anna Dello Russo ma zaprojektować linię akcesoriów dla sieciówki H&M , i powiem szczerze że mnie ten news zagią . Współpraca takiej eksentryczki z tym sklepem może okazać się wyjatkowo ciekawa i napewno o wiele lepsza niż poprzednia kolekcjia Marni .
Treść informacji :
Kolekcja akcesoriów wkrótce w sklepach .
Tego się chyba nikt nie spodziewał. Dziś H&M oficjalnie ogłosił informację o współpracy z ikoną "Vogue'a" i jedną z najwybitniejszych postaci współczesnej mody, Anną Dello Russo. Jak się okazało zaprojektowała ona specjalną linię akcesoriów dla H&M! Sama zainteresowana nie kryje radości z powodu tej współpracy: 
– Jestem niesamowicie podekscytowana: po raz pierwszy w specjalny projekt z H&M zaangażowany jest przedstawiciel mediów. To znak istotnej ewolucji w modzie i czuję jednocześnie wielką radość i zaszczyt, że zostałam wybrana, by w nim uczestniczyć – mówi Anna Dello Russo.
Kolekcja zaprojektowana przez słynną dziennikarkę ma być pełna przepychu, ozdobna i radosna.
- Chciałam stworzyć kolekcję akcesoriów, których nie sposób znaleźć gdzie indziej. Jako stylistka wiem, że dodatki są niezbędne: nadają niepowtarzalny styl nawet prostym strojom. Tymi elementami można się świetnie bawić, przekształcając zwykły dzień w fantastyczne modowe wydarzenie – mówi Anna Dello Russo.
Kolekcja będzie dostęna od 4 października, w szczycie światowych Fashion Weeks, w około 140 sklepach na całym świecie oraz online. W kolekcji znalazła się biżuteria, okulary słoneczne, buty, torebki i torba podróżna. Nie możemy się doczekać!

                                                                                                                                                                                      info z fleszstyle.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz